ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU SV. GORAZDA V NITRE

Celoslovenské testovanie: ôsmaci a deviataci úspešní

Dňa 7. novembra písali žiaci deviateho ročníka KOMPARO  z matematiky a slovenského jazyka. Ôsmakov preverilo KOMPARO z matematiky, slovenského jazyka, prírodných vied a spoločenskovedných predmetov. Overovali sa aj ich všeobecné študijné predpoklady.

Vo všetkých testovaných oblastiach sme sa umiestnili nad celoslovenským priemerom a zaradili sa medzi 25% najúspešnejších škôl.

Všetkým žiakom srdečne blahoželáme a deviatakom prajeme veľa úspechov pri TESTOVANÍ 9.

Čo je KOMPARO? Čítať ďalej…

Výsledky testovania pre 9. ročník:

Výsledkami svojich žiakov v matematike a slovenskom jazyku a literatúre sa škola zaradila medzi 25% najúspešnejších škôl. [Otvoriť PDF]

(Písalo 21 405 žiakov 9. ročníka ZŠ a kvarty OG zo 767 škôl.)

 

Výsledky testovania pre 8. ročník:

Výsledkami svojich žiakov v matematike a slovenskom jazyku a literatúre, v prírodovednom bloku a v spoločenskovednom bloku a zo všeobecných študijných predpokladov sa škola zaradila medzi 25% najúspešnejších škôl. [Otvoriť PDF]

(Písalo 9 986 žiakov 8. ročníka ZŠ a tercie OG zo 428 škôl.)