ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU SV. GORAZDA V NITRE

Hlasujete za projekt Gesto pre mesto

Naša škola sa zapojila do výzvy: Zlepšime spoločne život rodičov a detí!, ktorú vyhlásila banka Raiffeisen. Milí rodičia, podporte náš projekt GORAZDOV SLÁVIK a pomôžte získať finančnú podporu na jeho realizáciu.

Hlasujte prosím hneď, máme čas len do konca augusta!

Chcem hlasovať: TU

Cieľom projektu je podpora speváckych talentov v prezentácii ľudovej, modernej a náboženskej piesne  v speváckej súťaži GORAZDOV SLÁVIK. Podujatie prispieva k rozvíjaniu priateľských vzťahov medzi deťmi, rodičmi a pedagógmi zúčastnených škôl a k rozvoju ich umeleckého cítenia.

Za prostriedky získané v projekte zakúpime prenosnú zvukovú a ozvučovaciu techniku, ktorú budeme naďalej využívať aj na iné podujatia organizované školou.

Podporte tento projekt na www.gestopremesto.sk