ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU SV. GORAZDA V NITRE

HLASUJ za CYKLOSTOJAN PRE ŠKOLU

Milí rodičia, zahlasujte za projekt CYKLOSTOJAN PRE KAŽDÉHO v rámci grantového programu Mením moje mesto 2019 v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou a mestom Nitra. V rámci projektu CYKLOSTOJAN PRE KAŽDÉHO sa OZ Cykloon snaží o umiestnenie cyklostojanov vo vybraných základných školách v meste, ktoré už súhlasili s umiestnením v ich areáli: 1. ZŠ s MŠ sv. Gorazda, 2. ZŠ Nábrežie mládeže, 3. ZŠ sv. Marka, 4. ZUŠ J. Rosinského v Nitre. 

Ak chceš aj ty podporiť prirodzenú mobilitu detí a našu školu, zahlasuj za tento projekt na stránke: https://mmm2019.hlasobcanov.sk

HLASOVANIE / ŠPORTOVÉ AKTIVITY / CYKLOSTOJAN PRE KAŽDÉHO

A nezabudni zdielať s vašimi priateľmi.
ĎAKUJEME.

OZ Cykloon v spolupráci so ZŠ s MŠ sv. Gorazda