ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU SV. GORAZDA V NITRE

Kino bez bariér

Vážení rodičia, milí žiaci,

dovoľte, aby sme vám dali do pozornosti rozprávkové putovania projektu „Kino bez bariér“. Tieto filmové predstavenia sú určené deťom so zdravotným postihnutím alebo znevýhodnením a deťom zo sociálne znevýhodneného prostredia spolu s ich rodinami, pedagogickými či sociálnymi pracovníkmi. Nie každá rodina či zariadenie si vedia dovoliť kino pre deti, či rodiny. Týmto projektom chceme dať šancu zažiť kino všetkým.

Preto naše kino je pre týchto účastníkov úplne zdarma.

Kino bez bariér sa bude konať v Nitre, v sobotu 26. 9. 2015 o 10.00 hod.
v kine CINEMAX NITRA, ZOC MAX, Chrenovská ul.

Naša prvá filmová pozvánka je na populárnu rozprávku „Mimoni“.

Podujatie sa koná pod záštitou poslankyne Európskeho parlamentu Jany Žitňanskej a poslankyne Mestského zastupiteľstva v Nitre Anny Šmehilovej.

Lístky je potrebné záväzne rezervovať e-mailom na: kinobezbarier@gmail.com do 24. 9. 2015.

Pozvánka (PDF)

Vedenie ZŠ