ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU SV. GORAZDA V NITRE

Naša šatňa v novom šate

Na konci minulého školského roka sme si povedali, že vylepšíme steny v našej šatni a sami si ich vymaľujeme. Počas posledných hodín výtvarnej výchovy sme na jednu stenu načrtli mapu Európy, ktorá  zároveň slúži ako edukačná pomôcka a na ďalšie steny sme navrhli starobylú časť mesta s jej kultúrnymi pamiatkami. Času bolo málo, a tak sme pokračovali cez prázdniny. Farbami a talentom sme vôbec nešetrili a výsledok je na svete. Posúďte sami. Za odmenu sme získali lístky do kina na film, ktorý sme si vybrali.

Touto cestou sa chceme poďakovať gymnazistke Janke Solčianskej, ktorá nám pomáhala výtvarne toto dielo dopracovať, ochotným rodičom Báneszovým a pani Kalininovej, ktorí sa postarali o naše hladné žalúdky a podporovali nás, keď nám už dochádzali sily J.

Šikovní žiaci ôsmeho ročníka ZŠ.

 

 

Comments are closed