Projekt Integrácia

Otvorte srdcia a dajte nám hlas. Pomôžte nám a hlasujte za naše projekty. Finančné prostriedky o Nitrianskej komunitnej nadácie získajú len víťazi hlasovania. Bude Vás to stáť len pár minút a práve Váš hlas môže rozhodnúť.

AKO HLASOVAŤ?

• kliknite na: https://mmm2019.hlasobcanov.sk
  • po načítaní stránky kliknite na žlté tlačítko HLASOVANIE
  • zobrazí sa pred Vami zoznam projektov
  • posúvajte sa na stránke smerom nadol, až kým nenájdete projekt Charitatívny goflový turnaj Integrácia Cup 2019Kliknite na žlté tlačítko VYBRAŤ PROJEKT.
  • posuňte sa na stránke o kúsok nižšie a nájdete projekt Medzinárodný deň detí v parku na Sihoti a charitatívna športová exhibícia. Znova kliknite na žlté tlačítko VYBRAŤ PROJEKT.
  • vpravo na monitore sa Vám v šedom okne s názvom VYBRANÉ PROJEKTY ukážu uvedené projekty zeleným písmom. Dolu v okne kliknite na zelené tlačítko HLASOVAŤ.
  • automaticky Vás presmeruje na stránku HLASOVANIE, kde vyplníte krátku tabuľku s údajmi ako meno, priezvisko, mesto a telefón.
  • Po vyplnení tabuľky kliknite na zelené tlačítko Poslať overovací sms kód. Na Váš mobil dostanete obratom bezplatnú sms s kódom. Kód je 4-miestne číslo.
  • Obdržaný kód vpíšte do políčka SMS a následne kliknite na zelené tlačítko Odoslať hlas.

ĎAKUJEME, že ste Vašim hlasom pomohli pri plnení snov detí.