Výlet v Topoľčiankach

Na piatok sme si vymodlili nádherné počasie a deti z prvého stupňa  prežili krásny deň  v Topoľčiankach.

Prvé miesto  ktoré sme navštívili bol „Národný žrebčín“. Od  p.  sprievodkyne sme sa dozvedeli veľa  zaujímavých informácií, prezreli sme si stajne  a zhodli sme sa, že lipicánsky kôň patrí medzi  tie najkrajšie plemená.  Mohli sme pohladiť koníky, čo sa deťom veľmi páčilo….

….ale niektorým koníkom nie 🙂    Potom  nasledovala prehliadka Topoľčianskeho  zámku, ktorý bol letným – dovolenkovým sídlom našich prezidentov. Nechýbala prestávka na občerstvenie a relax….

Na záver sme si zblízka prezreli zubrov v „zubrej obore“ …. a .ozaj  vydarený výlet bol zavŕšený maškrtením zmrzliny  🙂

1 Comment

• Ďakujem za všetky aktuálne informácie, pre mňa ako rodiča je skvelé. keď si možem pozrieť čo všetko moje dieťa v škole prežíva. Školská stránka je veľmií pekná. Gratulujem všetkým tvorcom.